Bursa Yangın Söndürme Cihazları | Gür-Ey Yangın Söndürme
 

7/24 Destek Hattı

0532 425 10 17

Online Destek Hattımız

0532 425 10 17

Bursa Yangın Söndürme Cihazları

Bursa Yangın Söndürme Cihazları

Bursa Yangın Söndürme Cihazları

Bursa yangın söndürme cihazları üretimi yapan birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Sanayi bakımından da gelişmiş olan Bursa birçok işletmeli ve birçok alanda yangın riski ile karşı karşıyadır. Bu riskler karşısında yangın tespit ve önleme sistemlerine birçok işletmede önem verilmekte ve önlem amaçlı olarak montajının yapılması sağlanmaktadır. Firmamız Bursa yangın tüpü üretim dolum hizmetleriyle Bursa geneline yangın söndürme cihazları konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca yangın topu ve spring sistemleri de yine profesyonel olarak firmamız tarafından temin edilebilmektedir. Firmamız kuru kimyevi tozlu ve kimyevi köpük söndürücülerin temini ve dolumunu kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Hem yaşam alanlarınızda hem de çalışma alanlarınızda Güven içinde olabilmeniz için periyodik kontrollerinin sağlanması ve değiştirilmesi gereken tüpleri tespit edilmesi de yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yangın Eğitim Ve Tatbikatları

Firmamız Bursa yangın tüpü üretimi ve dolumu hizmetleri haricinde de yangın tüpünün doğru olarak kullanılmasını sağlamak amacıyla yangın eğitimleri vermektedir. Özellikle işyerlerinde ve toplu yaşam alanlarında verilen yangın eğitimleri ile yangın anında yalnız söndürme cihazlarının kullanılabilmesi için bilgilendirme yapılmaktadır. Aynı zamanda yangın tatbikatları düzenlenerek çalışma ortamında veya yaşam alanında bulunan herkesin yangına karşı duyarlı olabilmesi sağlanmaktadır. Böylece yangınlarda erken uyarı, müdahale ve söndürme kabiliyetlerinin kazandırılması sağlanarak yangınların can kayıplarına neden olması önlenmektedir. Sizlerde profesyonel kadromuzla hizmet alarak yaşam alanlarınızda ve çalışma alanlarınızda yangın eğitimi ve tatbikat hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa Yangın Tüpü Fiyatları

Firmamız Bursa yangın tüpü üretimi yapan firmalar arasında kalitesi ve vizyonu ile önde gelmektedir. Firmamızda üretimi gerçekleştirilen yangın tüpleri farklı formlarda ve farklı  kapasitededir. Firmamız 1 kiloluk, 2 kiloluk, 4 kiloluk, 6 kiloluk, 9 kiloluk 12 kiloluk, 25 kiloluk, 50 kiloluk farklı ebatlarda kuru kimyevi tozu içeren yangın tüpü üretmekte ve tedariğini sağlamaktadır. Ayrıca firmamız kuru kimyevi toz haricinde gazlı yangın söndürme cihazları konusunda da hizmet vermektedir. Bursa genelinde en uygun fiyatlı yangın söndürme cihazları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde kaliteli ürün tedarik hizmetlerimizden ve yangın söndürme cihazlarınızın değiştirilmesi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.