Bursa Yangın Söndürme Sistemleri | Gür-Ey Yangın Söndürme
 

7/24 Destek Hattı

0532 425 10 17

Online Destek Hattımız

0532 425 10 17

Bursa Yangın Söndürme Sistemleri

Bursa Yangın Söndürme Sistemleri

Bursa Yangın Söndürme Sistemleri

Bursayangın söndürme sistemleri gereksinimlerini en uygun ve en kaliteli haliyle firmamızdan karşılayabilir. Yangın insanoğlunun hayatında istenmeyen ancak çıktığında da zor kontrol altına alınan bir doğal felakettir. İşyerlerinde, evlerde, okullarda ve hayatımızın neredeyse her alanında yangın riski bulunmaktadır. Bu riski azaltmak ve en aza indirmek mümkündür.

Firmamız erken uyarı ve önleme sistemleri sayesinde mutfaklarda, panolarda ve daha birçok yaşam ortamında izleme ve alarm sistemleri ile yangına müdahale sistemleri kurulumu yapmaktadır. Firmamız belli sıcaklığı ve dumanı tespit edecek cihazları panolara veriyor davlumbazlara, tavanlara monte ederek yangın riskinin yüksek olduğu bölgelerde tedbir almaktadır. Sistemler sayesinde ısı ve dumanın açığa çıkması durumunda otomatik olarak yangına müdahale edilmekte ve yangın henüz daha büyümeden söndürülmektedir.

Yangın Söndürme Cihazları

Firmamızın Bursayangın söndürme sistemleri olarak hizmet vermekte olup sistemin üretime ve sistemin montajı konusunda profesyonel olarak çalışmalar yürütmektedir. Yaşam alanlarınızda yangın tehlikesine karşı önlem almakta olup yangının hayatınızda olumsuz sonuçlar doğurması engellenmektedir. Firmamız yangın söndürme cihazları satışı yapmakta ve yine cihazlarınızın içeriği bittiğinde dolum hizmeti de vermektedir. Firmamız KKT (kuru kimyevi toz) cihazları ile karbon gazı cihazları satışı yapmaktadır aynı zamanda tavan spring cihazları da firmamız tarafından temin edilmektedir. Satılan bu cihazlar sayesinde kolaylıkla yangının kontrol altına alınıp söndürülebilmesi sağlanmaktadır. Yüksek kalitede üretimi gerçekleştirilen yangın cihazları garantili olarak satılmakta ve belli aralıklarla yine firmamız tarafından periyodik kontrolleri yapılarak gerek duyulması halinde değişimi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yangın Eğitimi Ve Tatbikatlar

Yangın başlı başına bir felaket nedenidir. Örneğin bir çalışma alanında çıkan yangın nedeniyle o alanda bulunan bireyleri telaşlanarak hata yapması ve buna bağlı olarak yaralanmaların olması söz konusudur. Tüm yaşam alanlarında ve çalışma alanlarından yangını hazırlıklı olmak kısa sürede yangına müdahale etmek ve zarar görmeden yangından kurtulmak için gereklidir. Bursa yangın söndürme eğitimleri ve tatbikat eğitimleri veren firmamız yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında bireylerin bilinçlendirilmesini sağlamaktadır. Profesyonel eğitimler kapsamında çalışma alanlarında ve işyerlerine detaylı yangın tatbikatları yapılarak kendi üretmiş olduğumuz sistemlerin de kullanılmasını sağlamaktayız. Sizlerde kaliteli ve uygun yangın söndürme sistemleri ile eğitim, tatbikat, organizasyon gereksinimlerinizi firmamız internet sitesi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.