Bursa Yangın Söndürme Tüpleri | Gür-Ey Yangın Söndürme
 

7/24 Destek Hattı

0532 425 10 17

Online Destek Hattımız

0532 425 10 17

Bursa Yangın Söndürme Tüpleri

Bursa Yangın Söndürme Tüpleri

Bursa Yangın Söndürme Tüpleri

Bursa yangın söndürme tüpleri üretimi konusunda firmamız faaliyet göstermektedir. Göstermiş olduğu faaliyetler kapsamında birçok farklı formda ve birçok farklı özellikte yangın söndürme tüpü üretimi ile tedariki sağlanmaktadır. Sunulan hizmetler kapsamında yangın söndürme cihaz konumlandırma, ortamlara göre yangın sınıfı belirleme, yangın sınıflarına en uygun yangın söndürücü tespit etme gibi birçok ekstra faaliyette firmamız tarafından yürütülmektedir. Bursa yangın tüpü ihtiyacı olan birçok firmaya yangın tüpü tedarikinin yanında yangın tüpü kullanım eğitimleri de verilmektedir. Hatta büyük ölçekli işletmeler için yangın eğitimleri ile beraber tatbikatlarda gerçekleştirilmektedir. Üstelik eğitimlerimiz ve tatbikatlarımız müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bursa Yangın Tüpü Çeşitleri

Yangın tüpleri yangın türlerine göre farklılık taşımaktadır. Her yangın söndürücü malzeme her yangında kullanılamaz. Örneğin elektrik yangınlarında su bazlı yangın söndürme yöntemleri kısa devrelere patlamalara ve sisteminde ciddi manada hasar görülmesine neden olabilir. Bu gibi durumlardan dolayı yangın sınıflarını bilmeniz ve yangın sınıflarına uygun olarak müdahale etmeniz gerekmektedir. Firmamız uygun müdahalelerin sağlanabilmesi amacıyla yangın eğitimleri düzenlemektedir. Bütün yangın sınıflara uygun yangın söndürücü ve ekipmanları temin ederek yangınların büyümeden söndürülmesi sağlanmaktadır. Firmamız tarafından üretilmekte olan yangın tüpleri farklı boyutlarda ve farklı sistemlere adapte olabilecek kabiliyetlerdedir. Firmamız çalışma alanlarına ve yaşam alanlarınıza yangında kullanabilmeniz için ayrıca erken tespit ve uyarı sistemleri de kurmaktadır. Erken uyarı sistemleri sayesinde yangından anında haberdar olarak otomatik sistemlerinde devreye girmesiyle yangını kökünden bertaraf edebilirsiniz.

Yangın Söndürme Sistemleri Ve Tüpler

Firmamız yangın söndürme sistemleri kurmakta ve bu sistemlere spring tüpler veya normal tüplerin entegre edilmesini sağlamaktadır. Örneğin pano yangın tespit ve önleme sistemi ile entegre edilen tüp yardımıyla oluşan yangın büyümeden söndürülebilmektedir. Davlumbaz söndürme sistemlerine monte edilen yangın tüpleri sayesinde mutfaklarda oluşabilecek yangınlar henüz büyümeden söndürülebilmektedir. Yine tavanlarda spring söndürme tüpleri ile yaşam alanlarınızda ki yangınlara anında müdahale edilebilmektedir. Kaliteli ve garantili olarak üretilmekte olan Bursa yangın tüpü modelleri firmamız tarafından tedarik edilmekte ve yine periyodik kontrolleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Tedariki yapılan bütün yangın tüplerini uygun aralıklarla değiştirilmesi için takibi de yine firmamız tarafından gerçekleştirilerek yaklaşan değişimler tarafınıza bildirilmektedir.