Bursa Yangın Tespit Ve Önleme Sistemleri | Gür-Ey Yangın Söndürme
 

7/24 Destek Hattı

0532 425 10 17

Online Destek Hattımız

0532 425 10 17

Bursa Yangın Tespit Ve Önleme Sistemleri

Bursa Yangın Tespit Ve Önleme Sistemleri

Bursa Yangın Tespit Ve Önleme Sistemleri

Bursa yangın tespit ve önleme sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız yaşam alanlarınızda yangının olumsuz sonuçlarını engellemek için faaliyetler yürütmektedir. Hayatımızın bir gerçeği olan ve hemen hemen hepimizin maruz kalabileceği yangın olaylarının önceden tespit edilmesi oldukça önemlidir. Yangın oluşturduğu alana göre yaşam alanlarını büyük ölçüde tahrip etmekte ve kullanılmaz hale getirebilmektedir. Ancak Bursa yangın söndürme sistemleri sayesinde yangınların önceden tespit edilebilmesi ve erken müdahale sistemleri ile büyümeden yangınların söndürülmesi mümkündür. Firmamız tarafından geliştirilen sistemler sayesinde panolarda, mutfak davlumbazların da yangın oluşabilecek tüm ortamlarda kameralı veya farklı sistemler kullanılarak yangınların tespit edilmesi sağlanmaktadır. Alarm sistemlerine entegre edilen yangın söndürme sistemleri sayesinde otomatik olarak yangının tespit edilmesi ile müdahale gerçekleşmektedir.

Bursa Yangın Müdahale Sistemleri

Firmamız Bursa yangın söndürme ekipmanları üretimi ve bakımı konusunda da hizmetler vermektedir. Bu kapsamda başta yangın söndürme cihazları olmak üzere yangın dolapları spring sistemleri, hidrofor ve pompa sistemleri üzerine de hizmetler vermektedir. Bunlara ek olarak kamera ve alarm güvenlik sistemleri alanında da hizmetler verilmektedir. Firmamız yemek firmaları dahil olmak üzere mutfak alanlarında ocaklardan çıkabilecek yangınların tespit edilmesi ve önlenmesi için davlumbaz otomatik söndürme sistemleri montaj ve bakım işlemleri yapmaktadır. Elektrik aksamlarında çıkabilecek yangınlarının önlenmesi için öncelikle pano içi otomatik algılama ve söndürme sistemleri kurulumu bakımı yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Yangın müdahale sistemleri arasında yer alan yangın dolaplarının kurulum ve bakımlarda firmamız tarafından en uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Yine Büyük ölçekli yaşam alanlarında ve işletmelerde tercih edilen yangın müdahale sistemlerinin hidrofor ve pompa bakım hizmetlerini de firmamız profesyonel ekipleri ile yürütmektedir.

Bursa Yangın Söndürme Sistemleri Ve Cihazları

Firmamız yangın tespiti ve yangın önleme ve yangın söndürme sistemlerinin kurulumunu ve bakımını yapmaktadır. Olarak faaliyet göstermekte olduğumuz bu alanda ürünlerimizin tamamı garantilidir. Sunulan tüm ürünler için satış sonrası kurulum bakım onarım hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bursa yangın söndürme sistemleri alanında öncü olan firmamızdan hizmet almak için internet sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi yine telefon numaralarımızdan yahut WhatsApp üzerinden de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.