Bursa Yangın Tüpü Üretimi | Gür-Ey Yangın Söndürme
 

7/24 Destek Hattı

0532 425 10 17

Online Destek Hattımız

0532 425 10 17

Bursa Yangın Tüpü Üretimi

Bursa Yangın Tüpü Üretimi

Bursa Yangın Tüpü Üretimi

Bursayangın tüpü üretimi yapan firmalar konusunda bir hayli şanslıdır. Özellikle Bursa'nın coğrafi değerlerinden ötürü korunması gerektiği herkes tarafından bilinmektedir. Tarihi geçmişinin izleri halen yaşam ortamlarında yer almaktadır. Gerek doğal güzelliklerin gerekse mimari yapılarının yangınlardan korunması için çeşitli tedbirler alınması gerekmektedir. Firmamız tarafından sunulan yangınla mücadele hizmetleri kapsamında birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Firmamız oluşabilecek olan yangınların önceden tespit edilerek erken uyarı sistemlerinin çalışmasını sağlamak üzerine sistemler oluşturmaktadır. Aynı zamanda erken uyarı sistemleri ile beraber erken müdahale sistemleri de kurmaktadır. Erken uyarı ve önleme sistemlerinin olmadığı yerlerde ise kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazları ile gazlı yangın söndürme cihazları bulundurmaktadır. Farklı içerik özelliği ve farklı ebatları ile sınıfına uygun yeterli miktarlarda yangın söndürme cihazlarını en uygun haliyle tedarik etmektedir.

Bursa Yangın Tüpü Çeşitleri

Firmamız tarafından üretilmekte olan farklı tipte ve farklı büyüklükte yangın tüpleri bulunmaktadır. Çalışma alanınızın özelliklerine veya yaşam alanlarınızın özelliğine göre en uygun tüpün kullanılması için farklı ebatlarda tüp üretimi sağlanmaktadır. Bu kapsamda 1 kiloluk, 2 kiloluk, 4 kiloluk, 6 kiloluk, 9 kiloluk, 12 kiloluk, 25 kiloluk, 50 kiloluk farklı ebatlarda kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı üretimi ve tedariki sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız kuru kimyevi tozlu söndürme cihazlarından farklı olarak spring sistemli söndürme cihazlarının üretimini ve tedariğini, CO2 gazlı söndürme cihazlarının tedariğini ve imalatını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle yaşam alanlarında ihtiyaç duyacağınız her türlü söndürme sisteminin de kurulması konusunda firmamız faaliyet göstermektedir.

Bursa Yangın Tüpü Fiyatları

Yaşam alanlarının yangın riskine göre değerlendirilmesi, yangın tüplerinin konuşlandırılmasının bu değerlendirmeye göre yapılması gerekmektedir. Yangın riskinin düşük olduğu yerlerde daha , yangın riskinin yüksek olduğu yerlerde ise daha sık yangın tüpü konulması gerekmektedir. Ancak yangın tüp çeşitleri yangın riski olan ortamın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yangın riskinin düşük olduğu yerlerde 250 metrekareye 6 kiloluk bir tüp kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı yeterli olurken riskin büyüdüğü durumlardan 6 kiloluk yerine 9 kiloluk yahut daha büyük formlardaki yangın tüplerini ihtiyaç duyulmaktadır. Bursayangın tüpü üretimi konusunda lider olan firmamız ihtiyacınız olan yangın tüpü seçiminde danışmanlık hizmeti vermektedir. Sizlerde yaşam alanlarınızın ve çalışma adamlarınızı güvenliği için firmamıza başvurabilirsiniz.